راهنما

راهنمای سایت

سوالات متداول

برای ساخت وبلاگ بصورت رایگان کافیست ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس در پنل کاربری روی دکمه ایجاد وبلاگ در پایین صفحه کلیک کنید.

پس از ورود به پنل مدیریت از در صفحه حساب کاربری روی دکمه تنظیمات حساب کلیک کنید و سپس گذرواژه حساب کاربری خود را تغییر دهید.

شما می‌توانید علاوه بر دسترسی به امکانات مختلف وبلاگ نویسی از آن درآمد هم کسب کنید! یکی از راه‌های کسب درآمد در بلاگیکس سیستم کسب درآمد این سایت است که می‌توانید با داشتن وبلاگ فعال و آمار بازدید مناسب از آن پول در بیاورید. همچنین راه‌های دیگری مانند اشتراک لینک با دیگر وبلاگ‌ها، ارائه خدمات خودتان و ... هستند که شما می‌توانید بصورت مستقیم از آنها درآمد کسب کنید.
اطلاعات تکمیلی کسب درآمد در بخش درآمد من در میز کار ذکر شده است.

شما می‌توانید با فعالیت مناسب از طریق بخش وبلاگ‌های بروز شده و یا از طریق تبادل لینک با سایر وبلاگ‌ها آمار بازدید وبلاگ خود را بالا ببرید.

برای نمایش داده شدن وبلاگتان در گوگل کافیست پس از ثبت نام و ایجاد وبلاگ در بلاگیکس پست‌های خودتان را ایجاد کنید و چند روز منتظر بمانید. به همین سادگی!
البته تبادل لینک و لینک شدن وبلاگ شما توسط سایر وبلاگ‌ها و سایت‌ها نیز نقش مهمی دارد.

مهم‌تر از هر چیزی برای بالا آوردن جایگاه وبلاگ در گوگل داشتن مطالب مفید، جدید و فعالیت مناسب است. همچنین نکات دیگری برای افزایش رتبه وبلاگ وجود دارد مانند : انتخاب عنوان مناسب و جذاب، انتخاب متن توضیحات وبلاگ مناسب.

آدرس وبلاگ باید به دقت انتخاب شود چرا که با تغییر آن جایگاه وبلاگ در گوگل، پیوندهای متصل به آدرس قبلی و مواردی دیگر از بین خواهند رفت. با این حال می‌توانید از طریق صفحه تنظیمات در پنل مدیریت و بخش تغییر آدرس وبلاگ، اقدام به تغییر آدرس وبلاگ خود کنید.

پس از رسیدن درآمد وبلاگتان به حداقل سقف برداشت از طریق بخش درآمد من در میز کار اقدام به ارسال اطلاعات بانکی خود (شماره حساب و ...) کنید، پس از بررسی درخواست در صورت تایید شدن اطلاعات وجه به حساب شما واریز خواهد شد.
توجه کنید که هیچگونه اطلاعات غیر مرتبط با حساب و همچنین رمز کارت از شما خواسته نمی‌شود، همچنین بلاگیکس هیچگونه ایمیل یا پیامک درخواست اطلاعات حساب برای شما نمی‌فرستد و پاسخ به درخواست شما نیز بصورت تیکت ارسال خواهد شد.

گفتمان یک سامانه گفتگوی آنلاین با بازدیدکنندگان و سایر نویسندگان وبلاگ است. استفاده از این سامانه برای تمامی کاربران بلاگیکس رایگان هست.

برای ایجاد حساب گفتمان شخصی پس از ثبت نام در سایت، در نوار پنل مدیریت روی دکمه گفتمان کلیک کنید و سپس گفتمان من رو انتخاب کنید.

پس از ثبت نام در گفتمان وارد صفحه گفتمان شوید و روی دکمه پروفایل گفتمان کلیک کنید، در این صفحه می‌توانید اطلاعات مربوط به گفتمان خود را ویرایش کنید.

اگر سوال خود را در لیست بالا نیافتید می‌توانید سوال خود را از طریق تماس با ما با ما مطرح کنید